Sony, kablosuz X-Serisi hoparlör yelpazesini HAYATI SESLİ BİR ŞEKİLDE YAŞAMANIZI sağlayan üç yeni modelle genişletiyor

featured

Sony etkileyici taşınabilir hoparlör serisine yüksek kalite, geniş ses alanı, güçlü ses basıncı ve derin basa sahip üç yeni modeli (XG300XE300 ve XE200) ekliyor; Sony nerede olursanız olun kolay taşınabilir hoparlörlerle neşenizi her zaman paylaşmanıza yardımcı oluyor.

Gittiğiniz her yerde bir hoparlörden beklentiniz her zaman güçlü bir ses oluyor. Sony’nin üç yeni modeli de cihazlarda bulunan benzersiz X-Balanced Hoparlör Ünitesi ve Çift Pasif Radyatör sayesinde güçlü sesin kaynağı oluyor. Güçlü baslar bozulmadan çıkıyor ve size enerjinizi tüm gece boyunca devam ettirecek etkileyici, yüksek kaliteli ve güçlü ses basıncını sunuyor.

Güçlü parti sesi

XG300, dahili tweeter’lar ve MEGA BASS özellikleri sayesinde kulüp performansı veren derin bas ve net yüksek frekanslı sesin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Kulüpten konsere geçmek isterseniz, XG300 LIVE SOUND sayesinde, bu eşsiz atmosferi yeniden yaratmanıza ve en sevdiğiniz canlı performansları tekrar tekrar yaşamanıza olanak tanıyor.

Partilerini renklendirmeyi tercih edenlerdenseniz, XG300‘ün hoparlörlerindeki müziğin ritmiyle senkronize olan ortam aydınlatmasını açarak keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Her yere eşit bir şekilde yayılan ses

Profesyonel konserlerde kullanılan ses sistemlerinden ilham alan Sony’nin benzersiz Line-Shape Difüzörü sesi eşit bir şekilde dağıtarak daha geniş ve uzak alana ulaştırıyor. Böylece geniş bir mekanda bulunan siz ve arkadaşlarınız en sevdiğiniz şarkıları net bir şekilde duyabilir, dans edebilir ve aynı ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

XE300 ve XE200 modellerinde önerilen dikey yerleşim kullanıldığında Line-Shape Difüzörünün tüm ses avantajları en iyi şekilde kullanılıyor. Ek olarak keyifli bir stereo ses deneyimi için hoparlörü yatay yerleştirerek Sony | Music Center uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ritmi her yere taşıyın

Üç yeni modelin hepsi rahat taşınabilirliği odağına alan bir tasarıma sahip. Özellikle XG300’ün tasarımında taşımayı her zamankinden daha kolay hale getiren geri çekilebilir bir tutma alanı yer alıyor.

Küçük boyutlarına ve hafif görünümüne rağmen, XE300 ve XE200 büyük sesi küçük boyutlara sığdırarak, siz dışarıda eğlencenize devam ederken mükemmel bir arkadaş oluyor. XE200’de de kullanışlı bir kayış sunuluyor. Böylece en sevdiğiniz şarkıları tek bir dokunuşla çalmak için her zaman rahatlıkla taşınabiliyor.

Sizin ve müziğinizin önünde hiçbir şey duramaz

Tüm modellerde bulunan IP67 sınıfı sayesinde su sıçraması ve toz konusunda endişelenmenize gerek yok. İster kumsalda olun ister tüm günü havuz başında geçirin, en sevdiğiniz şarkılar yanı başınızda çalmaya devam ediyor.

Sony’nin kapsamlı şok testlerinden alınan sonuçlar ile tasarlanan XE300 ve XE200, günlük kullanımdan kaynaklanan kaçınılmaz darbelere, çarpmalara ve çizilmelere en iyi şekilde dayanıyor.

Uzun ömürlü batarya ile partiye devam edin

Her üç hoparlör de uzun ömürlü batarya ömrüne sahip. Bu sayede tek bir şarj ile daha uzun süreler müzik keyfi devam ediyor. Tam şarjlı bir XG300 25 saat, XE300 24 saat, XE200 ise 16 saat çalma süresi sunuyor.

Her üç hoparlörde de bulunan hızlı şarj özelliği, zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda bile müzik zevkinizden kopmamanıza olanak tanıyor. Hızlı şarj, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 70 dakika boyunca çalma olanağı sağlıyor.

Aynı zamanda her modelde bulunan Battery Care özelliği sayesinde, asla aşırı şarj konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. Bu özellik, hoparlörünüzün daha uzun süre optimum durumda kalacağı anlamına geliyor. XE300 ve XE200 için bu özellik Sony | Music Center uygulaması aracılığıyla aktive ediliyor.

XE300 ve XE200 modelleri, Sony’nin ortam gürültüsünü analiz eden ve hoparlörleri dışarıda kullanırken batarya tasarrufu yapmanıza yardımcı olan benzersiz Ortam Gürültüsü Algılama özelliği ile beraber sunuluyor.

Yankı Önleme ile harika aramaların keyfini çıkarın

Üç model de Yankı Önleme özelliği sunuluyor. Bu sayede, iki kişinin aynı anda konuşmasını kesmeden yüksek kaliteli arama keyfi sağlıyor. XE300 ve XE200‘deki MIC sessiz düğmesinin yardımıyla da anında sessize alınabiliyor.

Party Connect ve Stereo Pair ile güçlü ve yüksek ses

Hoparlörlerde bulunan Party Connect özelliği 100 adede kadar uyumlu kablosuz hoparlörü BLUETOOTH® teknolojisiyle birleştirerek efsanevi güçlü bir ses için müziği senkronize ediyor. Stereo Pair ile mükemmel bir stereo ses performansı için iki hoparlör kablosuz olarak bağlanabiliyor. Her iki özellik de Sony | Music Center uygulaması ile etkinleşiyor.

Sürdürülebilirliğe katkı

Sony, ürünlerini yalnızca şık bir şekilde değil, aynı zamanda çevreyi de göz önünde bulundurarak tasarlıyor. Sony için özel olarak geliştirilen geri dönüştürülmüş plastik, XE300 ve XE200‘ün iç parçalarında kullanılıyor. Bu tasarım detayları, sürdürülebilir malzemelerin Sony’nin sert ses koşullarını karşılamasını sağlamak için uzun yıllar boyu süren araştırmaları ile geliştirildi. Aynı zamanda ürün ambalajlarında da geri dönüştürülmüş kâğıt kullanılmıştır ve bu sayede üç modelin de paketlemesi en fazla %5 oranında plastik malzemeden oluşmaktadır.