The 4 Winds Entertainment, yakında çıkacak olan parti oyunu Eggy Go’yu birçok bölgede yayınlamak için NetEase Games ile işbirliği yapıyor.

featured

Amsterdam, Hollanda, 23 Mayıs 2022: The 4 Winds Entertainment (T4W) yakında çıkacak olan mobil parti oyunu Eggy Go’yu Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Avustralasya, Hindistan, Latin Amerika ve Kuzey Amerika’da yayınlamak için NetEase, Inc. şirketinin (NASDAQ: NTES, HKEX: 9999) çevrimiçi oyun bölümü NetEase Games ile yapacağı işbirliğini duyurmaktan gurur duyar.

Eggy Go, mobile çıkacak bir yaratıcı süper parti oyunu. 32 oyuncuya kadar desteklenen karşılaşmaları ve etkili sosyal özellikleri sayesinde kapalı beta aşamasında dünyanın dört bir yanından çok sayıdaki oyuncunun dikkatini çekti. NetEase’in bu yıl en çok beklenen parti oyunu, ön kayıt yaparak partilemeye hazır olan büyük oyuncu kitlesiyle Çin’de 26 Mayıs’ta çıkacak.

“The 4 Winds Entertainment’ın misyonu, kuruluşundan bu yana dünyanın en iyi geliştiricilerinin yüksek kaliteli oyun deneyimlerini dünyanın geri kalanına ve Fırsat Pazarlarına sunmaktır,” diyen The 4 Winds Entertainment CEO’su Steven Huot sözlerine şöyle devam ediyor: “Bizimle aynı duyguları paylaşan ve bu göreve hazır bir ortak bulduğumuzu düşünüyorum. NetEase Games, iOS ve Android için olağanüstü bir oyun çıkarmak adına ortak olunacak harika bir ekip.”

Eggy Go’nun küresel çıkış tarihleri yakında duyurulacak. Eggy Go hakkındaki haberleri kaçırmamak için lütfen https://www.eggygo.com/ adresinden resmi web sitesini ziyaret edin.