Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz Kimdir?

Ünlü Youtube ve Tiktok fenomeni Cemre Solmaz'ın hayatı merak ediliyor. Peki Cemre Solmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Doğum tarihi kaç? Boy ve kilosu kaç? Hayatı ve hakkında bilgiler sizlerle...

featured
cemre solmaz

Yüzbinlerce abonesi bulunan Cemre Solmaz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Hayatı ve hakkındaki bilgileri kısaca paylaşalım.

 

CEMRE SOLMAZ KİMDİR?

Cemre Solmaz, 2000 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi. Şuanda İstanbul’da yaşayan Cemre Solmaz’ın Youtube‘da 1 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz doğum tarihi : 13 Nisan 2000

Cemre Solmaz kaç yaşında : 20 yaşında

Cemre Solmaz aslen nereli : Ordu, Fatsa

Cemre Solmaz mesleği ne : Youtuber, Hemşire

Cemre Solmaz burcu ne : Koç

Cemre Solmaz boyu kaç : 1,68 m

Cemre Solmaz kilosu kaç : 50 kg

Cemre Solmaz 2 yıllık hemşirelik eğitimi aldıktan sonra bir hastanede çalışmaya başlamıştır. Genç Youtuber ilk olarak Tiktok paylaşımlarıyla ünlü olmuştur. Ardından Youtube kanalı açan Cemre Solmaz şuanda Youtube’da 1,32 milyon abonesi vardır. Tiktok’ta ise 2 milyon civarında abonesi mevcuttur.

Cemre Solmaz Nereli?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ordu Fatsalı’dır. Fakat şu anda İstanbul’da yaşıyor.

Cemre Solmaz Kaç Yaşında?

Ünlü Tiktok ve Youtube fenomeni Cemre Solmaz ne zaman doğdu diye merak edenler için 13 Nisan 2000 tarihinde dünyaya geldi. Yani 21 yaşındadır. 22 yaşından gün almıştır.

Cemre Solmaz Boyu?

Başarılı sosyal medya fenomeni Cemre Solmaz boyu 1.68 cm’dir.

Cemre Solmaz Kaç Kilo?

Cemre Solmaz 50 kilodur.

Cemre Solmaz Ailesi

Cemre Solmaz annesi ve Cemre Solmaz abisi ile görüşmektedir. Babası ile uzun süredir görüşmemektedir.

Cemre Solmaz’ın Abisinin Adı

Cemre Solmaz’ın abisinin adı takipçileri tarafından araştırılıyor. Şimdilik abisinin adını bilmiyoruz.

Cemre Solmaz’ın Gözleri Lens mi?

Cemre Solmaz’ın gözleri lens değildir. Göz rengi doğaldır.

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi

Cemre Solmaz, 26 Nisan 2020 tarihinde Berke Juan ve Kürşat Juan ile çektiği soru cevap videosunda sevgiliniz var mı? sorusuna hayır cevabını vermiştir. 15 Mart 2020 de Yaren Alaca ve Merve Yalçın‘ın olduğu videoda ise hayatımda biri yok ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor diyerek açık kapı bıraktı. Bu belirsizliğin ileride nasıl sonuçlanacağını takip edeceğiz.

Cemre Solmaz Nerede Çalışıyor?

Cemre Solmaz üniversite eğitimini tamamladıktan sonra medipol üniversitesi hastanesinde hemşire olarak çalışmaya başlamıştır.

Cemre Solmaz’ın Numarası 2021

Cemre Solmaz zaman zaman takipçilerine telefon numarasını veriyor ve videolarında canlı olarak onları arayarak sohbet ediyor. İlerleyen zamanlarda Cemre Solmaz ile organizasyon yaparak cemre solmaz telefon numarası 2021 yılında bazı takipçileri ile paylaşmasını sağlamaya çalışacağız. Umarım olumlu yanıt alırız.

Cemre Solmaz’ın Gerçek Adı ne?

Cemre Solmaz bilindiği kadarıyla ismini hiç değiştirmemiştir. Kendi adını kullanmaktadır.

Cemre Solmaz Tik Tok

Güzel sosyal medya fenomeni, çektiği başarılı Tik Tok videoları ile ünlü oldu. Şu anda Tik Tok platformunda 7 milyon 300 bin takipçisi vardır. Cemre Solmaz Tik Tok hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Cemre Solmaz Youtube

Güzel Youtuber’ın kendine ait bir kanalı vardır. Bu kanaldaki şu anda abone sayısı ise 2 milyondur. Bu kanalında life style, soru-cevap, vlog gibi videolar çekmektedir. Cemre Solmaz Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Cemre Solmazı Yakından Tanıyın

Cemre Solmaz’ın en çok belinden huylandığını biliyor muydunuz? Merve Yalçın ile birlikte çektikleri videoda en çok belinden huylandığını açıkladı. Giyim tarzı olarak spor kıyafetleri çok sevdiğini söyledi. Gözünde arpacık çıktığı için bir defa gözünden operasyon geçirdiğini ifade etti.

TikTok Macerası Nasıl Başladı?

TikTok maceram şakayla karışık olarak başladı. Kendi halimde üniversite okuyan bir genç kızdım. Bir gün öğrenci evindeyim ve kapı üzerime kitleniyor. Odada kitli kaldım. O sırada elimde tek olan şey telefonumdu. O zamanlar Musically diye bir uygulama vardı. O uygulama için bir tane video çektim. Attığım gün içerisinde binlerce izlenme aldım. Ertesi gün uyandığımda kendimi bütün İnstagram sayfalarında görmeye başladım. Hızla takipçi sayım arttı. Daha güzel bir şeyler yapmak için daha çok video çekmeye başladım.

Linçlere Karşı Tutumun Nedir?

Ben sadece olduğum platform adına linç yiyen kızım. Ama şöyle bir şey var ilk başladığım zamanlarda her şey güllük gülistanlık. İşler ciddiye binmeye başladığında eleştiriler ağırlaşmaya başladı. Onlar sanıyor ki bana sert geldiklerinde ben en ufak eleştiriye bile ağlayan küçük kız olarak kalacağım karşılarında. Ama yaptıkları eleştiriler benim kendimi daha fazla toplamamı sağlıyor. Eskiden en ufak yoruma bile iki saat ağlardım ama şu an durum öyle değil. Ne kadar büyürseniz o kadar taşlanıyorsunuz. İster istemez gelen taşlara önlem alıyorsunuz.

Cemre Solmaz Tiktok

Cemre Solmaz tiktok hesabını takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cemre Solmaz İnstagram

Cemre Solmaz instagram hesabını takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cemre Solmaz Twitter

Cemre Solmaz Twitter hesabını takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.