TOM FORD’UN İMZA PARFÜMÜ: OMBRÉ LEATHER

featured

Yarattığım kokularının çoğu hayatımın bazı gerçek yönlerini yansıtıyor. OMBRÉ LEATHER’daki her bir nota bana çocukluğumun Batı Amerika’sını hatırlatıyor. Bu yeni versiyonu ise, orijinal kokunun vahşi, dizginlenemeyen duygusallığını temel alıyor…”

– TOM FORD

Siyah deri notalarının, güçlü menekşe yaprağı ve sedir ağacı notalarıyla harmanlanmasından ortaya çıkan Signature serisinin Ombre Leather’ı, Amerikan batısı dünyasının sınırsız duygusallığından izler taşıyor.

Klasikleşmiş Ombre Leather’ın yoğunlaştırılmış bu yeni versiyonu, zengin lüks deri dokusunu menekşe yaprağı özü ile şaşırtıcı bir şekilde harmanlıyor. Deri notasıyla eşsiz bir harmoni oluşturan bu güçlü çiçeksilik, bir buket taze menekşenin yoğun havasını sedir ağacının baskın odunsu kokusuyla birleştiriyor.

Baskın bir öz elde etmek için Muson iklimlerinde özenle hasat edilen yasemin çiçeği; olgun hanımelini anımsatan meyveli, çiçeksi bir dokunuş ile kokuya beklenmedik bir katman kazandırıyor. Deri ve ahşap notaların çiçeksi kokularla oluşturduğu tezatlık ve süsen çiçeği kokusunun çift kat konsantrasyonu nefes kesici bir kombinasyon olarak karşımıza çıkıyor. Çölün vahşi özgürlüğünü ve öngörülmezliğini ortaya çıkaran büyüleyici, bağımlılık yaratan bir çekim sunan Ombré Leather Parfum, kullananların ruhunu özgür bırakıyor.

Ombré Leather Parfum için tasarlanan siyah mat cam şişede, flakondan esinlenmiş ve fildişi tonlarında vegan deri plaka kullanılmıştır.

OMBRÉ LEATHER PARFUM 50ML ve 100ML olarak satışa sunulmakta.

Fiyat Bilgisi:

OMBRE LEATHER EDP (100ML): 2.435 TL

OMBRE LEATHER EDP (50ML): 1.765 TL

OMBRE LEATHER PARFUM (50ML): 2.035 TL

OMBRE LEATHER PARFUM (100ML): 2.875 TL