Ünlü Futbolcular Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Diğerleri Seçil Erzan’ın Odasında Kamerada!

featured

Seçil Erzan’ın odasına giren kişilerin banka içindeki görüntüleri ortaya çıktı. Fotoğraflarda, Türk futbolunun yakından tanıdığı isimlerden Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan gibi ünlü futbolcuların yer aldığı görülüyor.

Fatih Terim Fonu vurgunuyla ilgili süren soruşturma sırasında, Seçil Erzan’ın odasına gelen kişilerin banka içindeki fotoğrafları gün yüzüne çıktı.

ARDA TURAN, EMRE BELÖZOĞLU VE SELÇUK İNAN KAMERADA

Türkiye’nin konuştuğu, aralarında futbol dünyasından ünlü simaların da bulunduğu 18 kişinin milyonlarca dolar kaybettiği bankacı Seçil Erzan’ın yargılandığı davada yeni detaylar gün ışığına çıkıyor. “Fatih Terim Fonu” vurgunuyla ilgili soruşturma devam ederken, Seçil Erzan’ın odasına gelen kişilerin banka içindeki fotoğrafları ele geçirildi. Teknik direktörler Arda Turan, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan, iş adamı Atilla Baltaş, menajer Volkan Bahçekapılı, tercüman Musa Mert Çetin, Mert Zeydanlı, Kemal Tanın Yılmaz, İsmail İbrahim Çağlar ve Mojtaba Haghani gibi isimlerin banka içindeki görüntülerinde, mağdurların her birinin ayrı ayrı banka şubesine giriş yaptığı görülüyor.

ŞUBEDEN ÇIKAN ERZAN BİR DAHA GERİ DÖNMEDİ

Görüntülerde Erzan’ın odasına giren ve çıkan kişilerin bulunduğu anlar yer alırken, bu fotoğrafların akıl almaz vurgun davasıyla ilgili yürütülen soruşturma dosyasına girdiği belirlendi. Fotoğraflardan birinde, “futbolda fon vurgusu” olarak adlandırılan soruşturmanın merkezindeki isim olan bankacı Seçil Erzan’ın son kez banka şubesine girdiği ve çıktığı, daha sonra geri dönmediği anlar da görüntülere yansıdı.