Ünlü Oyuncu Melisa Döngel Estetiksiz Haline Geri Döndü

featured

Melisa Döngel’in Estetik İtirafları

Ünlü oyuncu Melisa Döngel, Aşk Mantık İntikam, Kusursuz Kiracı, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı ve Kirli Sepeti gibi birçok başarılı projede yer almasıyla tanınır. Estetik operasyonlarıyla gündeme gelen Döngel, bu sefer eski görüntüsüyle dikkat çekti.

Önceden yaptığı estetik operasyonlarını açıkça itiraf eden Melisa Döngel, “Ben benlikten çıkmışım aslında!” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Ünlü isim daha önce katıldığı Talu Talks isimli programda, “Çene dolgum, biraz yanak dolgum var, biraz dudak, biraz da botoks.” ifadelerini kullanmıştı.

Eski Haline Dönen Melisa Döngel

Melisa Döngel’in eski haline döndüğünü görenler oldukça şaşırdı. Sosyal medyada, ünlü oyuncunun estetiksiz görüntüsü hakkında “Tanıyamadım”, “Bu nasıl bir değişim?”, “Bambaşka biri olmuş” gibi yorumlar yapıldı.

Kariyeri ve Eğitimi

Güzellik ve başarısıyla ön plana çıkan Melisa Döngel, 18 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne tarafından Rus kökenli olan Döngel, Rusya vatandaşıdır. Oyuncu, Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde eğitimini tamamlamıştır.

Oyunculuğa ilk adımını 2016 yılında Hangimiz Sevmedik adlı dizide Sevtap karakterini canlandırarak atmıştır. Aynı yıl, Arka Sokaklar dizisinde Nil karakterine hayat vermiştir. 2017-2019 yılları arasında Bizim Hikaye adlı dizide Deniz Çelik Elibol karakterini canlandırmıştır. 2020-2021 yılları arasında ise Sen Çal Kapımı adlı dizide Ceren Başar karakterine hayat vermiştir.