VODAFONE BUSINESS SD-WAN İLE DİJİTALLEŞEN ŞİRKETLERİN YENİLİKÇİ AĞ YÖNETİM İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR

featured

2 Haziran 2022- İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, en yeni teknolojilere yönelik sunduğu çözümleri anlattığı ve bu çözümlerden fayda sağlayıp verimlilik elde eden başarı hikayelerinin izleyicilerle paylaşıldığı ‘Red Tech’ webinar serisine devam ediyor. Üçüncüsü gerçekleştirilen webinarda SD WAN teknolojileri, katılımcılarla birlikte masaya yatırıldı.

Yazılım Tabanlı Geniş Alan Ağı olan SD WAN teknolojisinin anlatıldığı webinar, Vodafone Business Kıdemli Satış Müdürü Seniha Küçükyılmaz’ın açılış konuşmasıyla başladı. Webinarın başarı hikayeleri kısmında ise Migros Ağ, Sistem ve Güvenlik Altyapı Direktörü Ömer Lütfi Karagöz, Vodafone Business’ın SD WAN teknolojisinden sağladığı fayda ve elde ettiği verimliliği anlattı. Webinarı takip eden tüm katılımcılara ayrıca ürün demosu da yapıldı.

Çoklu lokasyona sahip şirketler için yenilikçi ağ yönetim çözümü olan SD WAN teknolojisi, işletmelerin mevcut kurumsal ağlarına bir ‘üst katman’ olarak konumlanıyor. İşletmeler SD WAN arayüzü üzerinden her bir lokasyon için VPN ve internet hatlarını hibrit bir mimari ile yönetebiliyor ve uygulama bazlı öncelik kuralları oluşturabiliyor. Aynı zamanda bulut tabanlı güvenlik çözümleri, her bir lokasyon için tekil kurallar ile gerçek zamanlı devreye alınabiliyor.