Zorlu PSM YouTube kanalı yepyeni programlarıyla yayında!

featured

Zorlu PSM, yaz sezonunda her an her yerden erişebildiğimiz Zorlu PSM YouTube kanalına birbirinden eğlenceli çevrimiçi içeriklerinin yenilerini ekliyor. Zorlu PSM’nin sevilen kanalı Zorlu PSM YouTube, yaz sezonu boyunca sevilen içerikleriyle ve programlarının yeni bölümleriyle yayınına devam ediyor. “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” ve ilgiyle takip edilen Zorlu PSM’de sahne almış sanatçıların programa özel sergiledikleri performanslardan oluşan bir proje ‘’PSM On Air Sessions’’ ile yaz günlerinde izleyicilerine yepyeni deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

 

Birbirinden ünlü konuklarla “Can Şengün ile Sıkı Fıkı”

 

Başarılı müzisyen, prodüktör ve içerik üreticisi Can Şengün’ün, sanat dünyasının önemli isimlerini ve birbirinden değerli konukları orkestrası eşliğinde Cem Yılmaz, Kenan Doğulu, Selami Şahin, Fuat Güner ve Edis gibi birbirinden ünlü isimleri Zorlu PSM touché’de ağırlarken Gaye Su Akyol, Ceylan Ertem, Gökhan Türkmen, Aybüke Albere, Fuat Ergin gibi sürpriz konukların da yer aldığı yeni programı “Can Şengün ile Sıkı Fıkı” Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicileri ile buluşuyor.

 

“Can Şengün ile Sıkı Fıkı” programında Can Şengün ve orkestrası eşliğinde sevdiğimiz isimlere daha önce hiç bakmadığımız açılardan bakarken samimi sohbetin yanı sıra bilinen şarkıların yepyeni versiyonlarını, şarkı sözlerinin altındaki gerçek öyküleri ve hafızalardan silinmeyen yılları konukların ağzından dinleyeceğimiz program Zorlu PSM YouTube kanalında izleyicilerle buluşuyor.

 

Müzik dünyasının dikkat çeken isimleri ‘’PSM On Air Sessions’’da buluşuyor!

 

Zorlu PSM’nin popüler YouTube kanalının son serisi olan “PSM On Air Sessions”, müzikseverleri özel bir performans ile buluşturuyor. Çekimleri Zorlu PSM’nin içinde bulunan Vestel PSM Radyo Stüdyosu’nda gerçekleşen yeni yayın serisi “PSM On Air Sessions” Zorlu PSM sahnelerinde

konser vermiş sanatçıların YouTube’a özel olarak gerçekleştirdikleri performanslarından oluşuyor. Uluslararası sanatçılar ve yerli sahnenin dikkat çeken isimlerini aynı seçkide buluşturan “PSM On Air Sessions”, Tora, Ivo Dimchev, Oscar Anton, Deniz Tekin, John Grant, Liraz, Binker & Moses, Sefi Zisling gibi müzisyenleri ağırladığı yeni bölümleriyle “Zorlu PSM YouTube” kanalında izleyicilerine müzikal bir şölen sunuyor.

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), 9 yıldır ilham verici sanat deneyimleri yaratarak ve dünya sanatına ev sahipliği yaparak daha çok insana sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve uluslararası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün sanatçıları ile birlikte yarının sanatçılarına da hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor, sanatın büyüleyici yolculuğunda onlara destek oluyor! 9. sezona “Dünyan Değişsin” mottosuyla başlayan ve 9 yıldır kültür sanat ve eğlence hayatının buluşma noktası olan Zorlu PSM sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 4 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan tek kişilik büyüleyici oyunlara kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM, 9. sezonunda yaklaşık 800 etkinlikle 500 bin kişiden fazla misafir ağırlamayı hedefliyor. Dünya standartlarında çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan ve global bir sahne olma vizyonuyla hareket eden PSM, yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlıyor. Zorlu PSM, 7 farklı mekanda benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunuyor.