Babalar Günü’nde En Özel Hediye Camper’dan

featured

 

 

Babalar Günü yaklaşırken Camperİlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu, her zamankinden daha doğal ve geri dönüştürülmüş malzemelerden oluşan modelleri ile kahraman babalar için yenilikçi hediyeler sunuyor. Plastik ve sentetiklere olan bağımlılığını azaltan Camper’ın yeni sezon koleksiyonunda yer alan uzun ömürlü modeller babaların favorisi olmaya aday!

Bu Babalar Günü’nde de kendisine hayran bırakacak birbirinden özel modelleriyle Camper eşsiz bir hediye seçeneğine dönüşüyor.

Camper’ın ilk ayakkabısı olan Camaleon, Akdeniz mirasının sadeliğini ve konfor anlayışını özetleyerek tüm babalara daha keyif dolu bir yürüyüş deneyimi vadediyor. İspanyolca ’da ‘tırtıl’ anlamına gelen Oruga sandaletler ise esnek ve hafif tabanı, cırt cırt kapama sistemi, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen dokusuyla ister kent ister kırsal alanda babaların rahat bir yaz görünümü yakalamalarına destek oluyor.

Tarzıyla dikkat çeken babalara hediye edilecek bir diğer Camper modeli ise Wagon. XL EXTRALIGHT® Organix™ dış tabanı ve %30 biyolojik bazlı şeker kamışından üretilmiş olan Wagon, DNA’sında yer alan doğal ve sürdürülebilir malzemeler ile esnek ve hafif bir his sağlıyor.

Bu Babalar Günü’nde, en değerliniz olan babanızın çıktığı tüm yolculuklarda ona konforlu, yaz ruhuna uygun ve uzun ömürlü şıklık sunacak Camper modelleri ile onu mutlu etmek çok kolay.