Girişimci Neslihan Bırnakçı, Bayındır’da ofis açtı

featured

Girişimci Neslihan Bırnakçı, Bayındır’da ofis açtı
İzmir Gaziemir’de yaşayan Eğitmen Ezgi Hatipoğlu, hücre yenileyicileri kullanarak iki ayda 16 kilo vermişti. Bölgeden yoğun talep alan Hatipoğlu’nun ekibinden Neslihan Bırnakçı’da Bayındır Kızılcaova’da ofis açtı. Bırnakçı’nın ailesi ve dostlarının katıldığı açılışa çok sayıda davetli katıldı.
Bırnakçı, ürünlerin tamamen doğal olarak hazırlandığını ve tüm yasal belgelerinin olduğunun altını çizdi. Fazla kiloların sağlığı olumsuz etkilediğini söyleyen Bırnakçı, hücre yenileyicilerin sağlığa önemli katkılar sağladığını, ürünlerin kullanılırken beslenmeye de dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Herkese kilosuna ve yaşına göre bu gıda takviyelerini öneriyoruz. Ürünlerin sadece kilo verme amaçlı kullanılmadığını sağlıkla ilgili birçok konuda destek amaçlı tavsiye edildiğini açıkladı. Ürünleri kendilerinin de kullandığını ve fayda sağladığı için çevresine tavsiye ederek işin gittikçe ilerlediğini ifade etti.
Bırnakçı, “neslişinblogu” instagram hesabı ve facebook “Neslihan Bırnakçı” sosyal medya hesapları üzerinden bu gıda takviyeleri hakkında detaylı bilgi alabileceklerini söyledi. Bu gıda takviyelerini kullananların öncesi ve sonrası paylaşımlarını sosyal medyadan paylaştıklarını ve güzel referansları herkesin rahatlıkla görebileciğini söyledi.
Yoğun talep üzerine Ezgi Hatipoğlu, 27 Nisan cumartesi günü Bayındır Çiçek Festivali’ndeki standlarında gıda takviyelerini tanıtıp, bilgi verdi.