Kolombiyalı Futbolcu Guillermo Beltran Trajik Şekilde Hayatını Kaybetti

featured

24 Yaşındaki Futbolcu Antrenmanda Yere Yığıldı ve Hayatını Kaybetti

Kolombiyalı futbolcu Guillermo Beltran, Real Santa Cruz forveti olarak forma giyerken antrenmanda yere yığılarak trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

Son Anları

Cuma günü baş dönmesi ve mide bulantısı şikayetleriyle antrenmana çıkan Beltran, bir anda yere yığıldı. Kulüp personeli hemen müdahale etmeye çalışsa da başarılı olamadı ve acil bir ambulans çağrıldı. Ancak hastaneye ulaşırken Beltran, hayatını kaybetti.

Kulübün Açıklaması

Real Santa Cruz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Bugün saat 19:30’da Real Santa Cruz Kulüp merkezinde sevgili oyuncumuz Guillermo Denis Beltran’a veda ediyoruz. Tüm taraftarlarımızı son vedamızda bize katılmaya ve ona veda etmeye davet ediyoruz. O yetenekli bir oyuncudan çok daha fazlasıydı. O bir arkadaştı. Bir takım arkadaşı ve birçokları için bir ilham kaynağıydı.” ifadelerine yer verdi.

Son Sözler

Beltran için yapılan bir başka açıklamada, “Oyuna olan tutkusu ve yorulmak bilmeyen ruhu sonsuza dek hatırlanmaya ve değer görmeye devam edecek.” denildi. Guillermo Beltran, futbol yeteneğinin yanı sıra içtenliği ve ilham verici kişiliğiyle de hatırlanacak.