YENİ M·A·C X STRANGER THINGS KOLEKSİYONU İLE GÖRÜNÜMÜNÜZE YENİ BİR SOLUK GETİRİN.

featured

 

Bu Mayıs’ta “tuhaf” bir şey geliyor.

Netflix’in Stranger Things dizisinden ilham alınarak tasarlanan bu özel koleksiyon ile tanışmaya hazır mısınız?

 

Gözler, dudaklar ve yüz için tasarlanan, kontrast ve iddialı tonlar içeren bu özel koleksiyon ile Hawkins Lisesi’nin koridorlarında dolaşmanız ya da ekstra ürkütücü bir geziye çıkmanız an meselesi! M·A·C Senior Artist Fatima Thomas, “80’lerde küçük bir kasabada yaşadığım için Stranger Things’in havası ve karakterleri ile tamamen bağlantı kurdum” diyor ve ekliyor: “Bu işbirliği o çağın özünü mükemmel bir şekilde yakalıyor: canlı, maceracı ve eğlenceli.”

 

Bu koleksiyon, hayranların görür görmez anında tanıyacağı ikonik renk isimleri ve sınırlı sayıda üretilen özel ambalajıyla sizi bu kült favori serinin içine çekecek. Stranger Things’in ikonik dünyaları olan Gerçek Dünya ve Yer Altı Dünya’sını tek bir koleksiyonda buluşturuyor. Her iki dünya özelinde tasarlanan bu koleksiyon ile Stranger Things ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

 

Dudaklarınızı Lipglass / M·A·C x Stranger Things ile göz alıcı tonlara boyayın; bu dünyanın dışından gelen cam gibi bir parlaklık yaratmaya veya pembeler ve kırmızılar ile alternatif bir boyutla buluşturmaya hazır mısınız? Hawkins Class Of 1986 Eye Palette ile okul ruhunuzu yansıtabilir veya Mind Flayer’ın evinden esinlenen The Void Eye Palette ile Yer Altı Dünyası’na adım atabilirsiniz.

 

M·A·C Global Senior Artist Dominic Skinner, The Human World koleksiyonunun 80’ler stiliyle buluşmaya hazır olanlar için mükemmel olduğunu söylüyor ve devam ediyor: “Hawkins Class Of 1986 Göz Paletini kullanarak, Starcourt Mall rengini tüm gözlere uygulayarak başlayın, ardından Palace Arcade’i uygulayın ve dış köşelere doğru karıştırın” diye tavsiyede bulunuyor.

 

“Blend Powder Blush / M·A·C x Stranger Things – Friends Don’t Lie rengini elmacık kemiklerinden şakaklara ve kaş altına uygulayın, ardından Lipglass/M·A·C x Stranger

 

Things’den seçeceğiniz herhangi bir renk ile görünümüzü tamamlayın. En sevdiğim renk, Eerie El, hayatınızdaki Mike’a gücünüzü gösterecek.”

 

Yer Altı Dünya’sını keşfetmeye hazır mısınız?

Skinner, “Boşluğa giriş yapın ve herhangi bir Demogorgon’a üstünlük sağlayacağınız renklerle Yer Altı Dünyası’nı kucaklayın” diyor ve ekliyor: “İlk olarak, Powder Blush / M·A·C x Stranger Things – He Likes It Cold ‘u yanakların üzerinden, şakaklara ve hafifçe göz kapaklarının dışına kadar uygulayın. Ardından, Void Eye Palette’ı kullanarak, Code Red rengini göz kapaklarına bastırarak uygulayın ve karıştırın, daha sonra Demogorgon’u uygulayarak göz çevresini derinleştirin. Son olarak The Void rengiyle göz çevresine başka bir boyut katın. Lipglass / M·A·C x Stranger Things – Marvelous Max ve Rockin’ Robin’i dudaklarınıza uygularken iki tonun da birbirine karışmasına izin vererek bu güçlü görünümü tamamlayın.”

 

İster tek bir dünyaya sadık kalın, ister eğlenceli renklerin birbiriyle çarpışmasına izin verin, hepsini koleksiyondaki özel 217SES ve 140SES fırça ile uygulayabilir, etkileyici görünümlere sahip olabilirsiniz.

 

Peki hangi Stranger Things dünyası sizin kişiliğinizi yansıtıyor?

 

M·A·C X STRANGER THINGS

 

Stranger Things Koleksiyonu Mayıs ayı sonunda Türkiye’de satışa çıkacaktır.

 

LIPGLASS / M·A·C X STRANGER THINGS

Eerie El

Excellent Erica

Wild Wheeler

Marvelous Max

Rockin’ Robin

Skull Rock

 

Fiyat: 289 TL

 

POWDER BLUSH / M·A·C X STRANGER THINGS

Friends Don’t Lie

He Likes It Cold

 

Fiyat: 499 TL

 

217SES Brush 

 

Fiyat: 329 TL

 

140SES Brush

 

Fiyat: 439 TL

 

HAWKINS CLASS OF 1986 EYE PALETTE 

Dazzleshadow Extreme in Surfer Boy Pizza

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in Benny’s Burger

Dazzleshadow Extreme in Melvald’s General Store

Dazzleshadow Extreme in Dingus

Dazzleshadow Extreme in U.S.S. Butterscotch

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in Hawkins High

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in Starcourt Mall

Dazzleshadow Extreme in Palace Arcade

 

Fiyat: 899 TL

 

THE VOID EYE PALETTE 

Dazzleshadow Extreme in Spores

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in Demogorgon

Dazzleshadow Extreme in Demo Bat

Dazzleshadow Extreme in The Mothergate

Dazzleshadow Extreme in Mind Flayer

Dazzleshadow Extreme in Creel House

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in Code Red

Powder Kiss Soft Matte Eye Shadow in The Void

 

Fiyat: 899 TL