Stilini Jacques Philippe ile Tamamla!

featured

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Jacques Philippe, stilini saatiyle de tamamlamak isteyen kadın ve erkeklere farklı zevklere hitap eden, birbirinden özel tasarımlar sunuyor. Jacques Philippe’in Anneler Günü için de şık bir hediye seçeneği olan yeni modeli, çelik ve rose gold rengini buluşturarak sezon trendlerini yansıtıyor. Klasik duruşuyla yıllarca zevkle kullanılabilecek saatin beyaz kadranındaki çizgisel dokunuşlar son derece estetik görünüyor.

 

Jacques Philippe’in stilinde yalınlıktan yana olan erkeklere hitap eden yeni modeli, klasik duruşunu modern detaylarla tamamlıyor. Spor-şık tarzıyla öne çıkan saatin siyah kadranı, kronometre, takvim gibi detaylarla dinamizm kazanıyor. Spor kıyafetlere olduğu kadar takım elbiselere de çok yakışan Jacques Philippe’in yeni modeli günün her anında erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı oluyor.

 

Jacques Philippe’in benzersiz tasarımlarının yer aldığı koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tradresinde yer alıyor.

 

Ürün bilgisi:

JPQLS167328

JPQGC151316