Aydın Kompozit orijinal malzemeleri müşterilerine ulaştırır

Aydın Kompozit kurulduğu 1959 yılından bu yana inşaat oto ve endüstriyel boya başta olmak üzere rtv2 silikon kalıp ve birçok malzemeyi orijinal bir biçimde müşterilerine ulaştıran lider bir kuruluştur.

featured

Aydın Kompozit kurulduğu 1959 yılından bu yana inşaat oto ve endüstriyel boya başta olmak üzere rtv2 silikon kalıp ve birçok malzemeyi orijinal bir biçimde müşterilerine ulaştıran lider bir kuruluştur. Firma her geçen gün ürün yelpazesine geliştirmiş ve bu anlamda ülkemiz endüstrisine katkı sağlamayı hedeflemiştir. Kuruluş sedef pigment çeşitlerini de bünyesinde bulundururken aynı zamanda her ürün için müşteri memnuniyetinin sıkı bir takipçisidir. Kurulduğu günden bu yana epoksi reçine, poliüretan reçine, polyester, silikon kauçuk gibi ürünleri de satışa sunmaktadır.

Aydın Kompozit müşteri odaklı çalışır

Aydın Kompozit çalışma prensipleri bakımından kar elde etmekten ziyade müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi uygulamaktadır. Firma bünyesinde kurulduğu yıldan bu yana son derece profesyonel bir ekibi istihdam etmektedir. Bu profesyonel ekip sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek kuruluşun bünyesine entegre etmeye gayret gösterir. Baştan rtv2 kalıp silikonu çeşitleri olmak üzere sektörle ilgili teknolojik gelişmeleri değişimleri ülkemiz endüstrisine de kazandırmaya gayret eder. Aydın Kompozit müşterilerine ulaştığı ürünlerin içerisine herhangi bir katkı maddesi katmadan son derece orijinal bir biçimde satışa sunar. Bu da Aydın Kompozit ile malzeme temin eden bireylerin yapmış olduğu iş ve işlemlerde maksimum fayda elde etmelerine olanak sağlar.

Aydın Kompozit güvenli ödeme seçenekleri sunar

Aydın Kompozit özellikle de dijital çağ olan günümüzde çok etkin bir biçimde kullanılan dijital e-ticaret platformlarına hızlı bir biçimde giriş yapmayı başarmıştır. Kuruluş son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirmiş ve bu web sitesi üzerinden poliüretan reçine satışı başta olmak üzere ülkemiz endüstrisinde kullanımı yaygın olan hemen hemen her ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Kurmuş olduğu internet sitesinde güvenli ödeme seçenekleri bulunmakta ve kişisel verilerin korunmasına son derece büyük özen gösterilmektedir. Öte yandan firma internet sitesi üzerinden banka kartı ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirir ve taksit olanakları sunar. Aydın Kompozit özellikle 13.30 dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya sunulmasına gayret gösterir. Bu da müşterilerinin ürünleri daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Aydın Kompozit güvenli hızlı ve sorunsuz teslimat sağlar

Aydın Kompozit müşterilerine ulaştırmaya çalıştığı ürünlerin son derece güvenli sorunsuz ve hızlı bir biçimde ulaşması için ülkemizin lider konumda olan kargo şirketleri ile paylaş hareket eder. Öte yandan firma güvenli alışveriş için 250 bit SSL güvenlik sertifikası ile müşterilerinin içleri rahat ve %100 güvenli alışveriş yapmalarına olanak sağlar. Sosyal medya platformlarında da son derece etkin olan kuruluş hem bu alanlarda hem de internet sitesi üzerinde satışını gerçekleştirmiş olduğu ürünlere dair ayrıntılı bilgileri de paylaşmaktadır. Bu sayede bireyler ürün içeriklerine dair ayrıntılı bilgi edinip doğru alışveriş yapmaya yönlendirilmektedir.