Bon Jovi’nin Solisti Jon Bon Jovi Ses Problemi ile Mücadele Ediyor

featured

Jon Bon Jovi Ses Rehabilitasyonunda

‘Bon Jovi’nin 62 yaşındaki solisti Jon Bon Jovi, iki yıl önce ses tellerinin körelmesi nedeniyle ameliyat olmuştu. Jovi, bir süredir de her gün ses rehabilitasyon seanslarına katılıyor. Ancak ünlü müzisyen tüm bu iyileşme çabalarına rağmen her şeyin pek de iyi gitmeyebileceğini açıklayarak hayranlarını endişelendiriyor.

İyileşme Sürecinde Endişeler

The Sunday Times‘a verdiği röportajda Bon Jovi, ses yeteneğinin azalması ve performansını etkilemesi halinde işinin biteceğini belirtti. Bon Jovi, “Şarkı söylerken harika değilsem, bir zamanlar olduğum adam olamıyorsam o zaman işim biter” dedi. Müzisyen, stüdyoda olmanın ve sahnede performans sergilemenin arasındaki farka dikkat çekti.

Belgesel ve Gelecek Planları

Jon Bon Jovi, geçtiğimiz haftalarda iyileşme sürecinde olduğunu ve mücadele ettiğini ifade etmişti. Ses tellerinin durumu hakkında bilgi veren Bon Jovi, “Yani iyileşme yoluna geri döndüm; bunun bir günü bile kolay değil. Her gün bir mücadele, ancak bunu tekrar yapabilecek kapasiteye fazlasıyla sahibim” şeklinde konuştu. Bon Jovi’nin hayatını ve mücadelesini anlatan dört bölümlük belgesel, “Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story”, 26 Nisan’da Disney Plus platformunda gösterime girecek.