İbrahim Tatlıses ve Oğlu Arasındaki Gerilim

featured

Mahkeme Kararıyla Ortaya Çıkan Aile İçi Gerilim

İbrahim Tatlıses’in torunu Mert Tatlıses’e dava açması sonucunda yaşanan hukuki süreç aile içi gerilimi artırdı. Mahkeme, Mert Tatlıses’in Sarıyer’deki dairesinde kira ödemeden oturduğunu tespit ederek İbrahim Tatlıses’i haklı buldu ve Mert Tatlıses’e 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesi kararını verdi.

İbrahim Tatlıses’in Tepkisi

Konuyla ilgili açıklama yapan İbrahim Tatlıses, “Benim evim varken ben evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey olabilir mi?” diyerek tepkisini dile getirdi. Torunuyla arasında sorun olmadığını ancak oğlu Ahmet Tatlıses’in tepkisini beklediğini ifade etti.

Ahmet Tatlıses’in Açıklamaları

Oğlu Mert’i evinden çıkaran İbrahim Tatlıses’e karşı sert açıklamalar yapan Ahmet Tatlıses, babasının asılsız ithamlarına karşı çıkarak, “Oğlumun evi terk etmesini ve geriye dönük kiraları faiziyle istedi. Düşünün bir eviniz var ve siz yıllar sonra fark ediyorsunuz ki, evinizi torununuz işgal etmiş” dedi.

Ahmet Tatlıses’in İbrahim Tatlıses’e Yanıtı

Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses’in akıl sağlığıyla ilgili iddialarına avukatı aracılığıyla yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’in akli dengesinin tam olarak yerinde olmadığına dair raporlar olduğunu belirterek, gerçek dışı ve kötü niyetli beyanlar olduğunu savundu.